19.9.07

Tomasz Lis odchodzi z Polsatu ?

Tomasz Lis został odsunięty od kierowania ''Wydarzeniami'' w telewizji Polsat - podał portal gazeta.pl. Weług nieoficjalnych informacji jeden z najlepiej zarabiających polskich dziennikarzy przechodzi do telewizji Puls Ruperta Murdocha.

Jeżeli te pogłoski okażą się prawdziwe to będzie to kolejna osoba, która nie odmawia światowemu magnatowi medialnemu. Wcześniej do Pulsu przeszedł Krzysztof Ziemiec, który w TVP2 prowadził Panoramę, Telewizję publiczną opuścili też: Katarzyna Trzaskalska (prezenterka pogody) i reporter Tomasz Lipko. Mariusz Jankowski opuścił z kolei Polsat i Polsat Sport. Telewizja Puls wystartuje z nową ramówką 28 października.

uzupełnienie: Tomasz Lis zaprzeczył w rozmowie z PAP jakoby rozmawiał o przejściu do Telewizji Puls.

5 Comments:

At 19 września, 2007 14:33, Anonymous Anonimowy said...

Do Pulsu Ruperta Murdocha przechodzą raczej różne prawicowe spady (druga liga), więc nie bardzo wierzę, żeby w tym gronie miał wylądować Lis.

 
At 21 września, 2007 05:17, Anonymous greg said...

Lisa nie zaliczylbym nawet do 3 ligi, zwykly propagandowy szambonurek, ktoremu obojetne jest co mowi na antenie tv, wazne za ile. To nic osobistego, po prostu widac po nim ze jest obludnikiem i klamca. inie splendory, nie oprawa studia, nie wynajeci klakierzy robia z czlowieka fachowca, ale jego uczciwosc i rzetelnosc w przekazywaniu faktow.

 
At 21 września, 2007 09:03, Anonymous Anonimowy said...

Daj spokój człowieku. widać od razu, że nie znasz się na tym co mówisz. Jesteś typowym polaczkiem, który potrafi krytykować ludzi tylko za to, że osiągnęli sukces i znają się na tym co robią. Tomasz Lis to profesjonalista, a każdy czowiek znający się na swojej robocie powinien się cenić i dobrze zarabiać. Cholerny kraj, zawistnych ludzi.

 
At 21 września, 2007 09:59, Anonymous Anonimowy said...

Robert.

Przyłączam się do mojego "przedmówcy" w krytyce grega. Człowieku co Ty piszesz? Interesujesz się choć trochę plityką? Jeśli tak to chyba jesteś jakimś fanatykiem i popierasz "przystawkową koalicję". Zamin napiszesz kolejny raz coś tak głupiego to przeanalizuje sobie zachowania Lisa na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. To jeden z porządniejszych gości w świecie polityki (no bo chcąc nie chcąc dziennikarze polityczni to też politycy). Tobie życzż trzeźwiejszego spojrzenia na fakty, Panu Tomaszowi powodzenia w dalszej karierze. Pozdrawiam

 
At 23 września, 2007 22:43, Anonymous Anonimowy said...

Co do Lis'a. Jak na osobę o takim dużym poważaniem społecznym i medialnym ma wyjątkowo mało zdolności do tzw. "łatania". Zdarzyło mi się kilka razy zobaczyć jak na żywo rwie się taśma, normalny dziennikarz coś stula żeby nie było przestojów a tu miałem klasyczne "yyy" połączone z głupią miną.
Co do "co z tą polską", miałkie, schematyczne bez polotu. I tu też wyłazi brak spontaniczności. Przykład? Podejdźmy do młodego człowieka zadajmy mu pytanie, niech się wygłupi - mądrze odpowiada, "yyy" i przejdźmy do naszych ekspertów.

 

Prześlij komentarz

<< Home