7.3.07

Skorumpowany piłkarz reprezentantem Polski?

Mariusz Ujek - wyróżniający się piłkarz lidera Orange Ekstraklasy znalazł się w reprezentacji Polski. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wrocławska prokuratura postawiła mu zarzut korupcji.

Ta informacja podana dzisiaj po południu przez portal Sport.pl oznacza kompletny upadek moralny ludzi władających polską piłką. Jeszcze kilka miesięcy temu piłkarz występował w mediach jako Mariusz U. Teraz ma reprezentować Polskę. Ciekawe co na to PiS, które deklarowało ostrą walkę z korupcją i prezydent Lech Kaczyński, który zaangażował się w rozmowy z FIFA?

Ciekawe czy trener Leo Beenhakker wiedział o zarzutach dla Ujka?

Co o tym sądzicie?

3 Comments:

At 07 marca, 2007 23:30, Anonymous Anonimowy said...

skoro ministrem sportu może być osoba podejrzana swego czasu o stosowanie dopingu to czego się czepiamy? Z tego co wiem Ujek poszedł na współpracę z prokuraturą...

 
At 08 marca, 2007 10:47, Blogger pinio said...

Uważam, że piłkarz który korumpował sędziów i się do tego przyznał (czyli nie ma co gadać bzdur o domniemaniu niewinności) nie powinien reprezentować Polski. Bo to żałosne.

 
At 08 marca, 2007 22:53, Anonymous Soku said...

A ja myślę, że trochę przesadzacie. Przecież Ujek został wypuszczony, gra w zespole lidera Orange Ekstraklasy. Według Was powinien zostać skreślony już na zawsze? Nigdy nie powinien już grać w piłkę? A ten kawałek co na to PiS, wywołał u mnie salwę śmiechu.

 

Prześlij komentarz

<< Home