13.7.07

Spotkanie blogerów i biznesu w Warszawie

Czas: wtorek, 17 lipca, godz. 19.00. Miejsce: Warszawa, restauracja KOM, ul. Zielna 37. Zaprasza Krzysztof Urbanowicz, niezmordowany propagator Web 2.0, autor jednego z najciekawszych polskich blogów o nowych mediach. Ta nietypowa impreza to ni mniej, ni więcej, a "pierwsze spotkanie Yulbiz Warszawa, nieformalnego klubu blogerów, dziennikarzy i przedsiębiorców nowej ekonomii" (cytuję za Urbanowiczem).

Niestety, nie mogę przyjechać tego dnia do stolicy. Ale spotkanie jest otwarte. Przeklejam to, co na ten temat napisał sam Krzysztof Urbanowicz. Brzmi naprawdę interesująco:
Celem Yulbiz jest umożliwić spotkanie ludziom mającym podobne pasje i zainteresowania jak blogi, wiki, nowe technologie, komunikacja, internet czy biznes internetowy. Dzięki Yulbiz jedni znaleźli nowa pasje, inni nowy pomysł na biznes, inni otworzyli nowe firmy, inni wreszcie zaczęli blogować.

Yulbiz stworzył w 2006 roku w Quebec kanadyjski przedsiębiorca, konsultant ds. marketingu internetowego i bloger, Michel Leblanc (www.michelleblanc.com) Yulbiz istnieje też w Paryżu i Brukseli, a w najbliższych miesiącach powstanie w Barcelonie i Nowym Jorku.

"Na pierwszym spotkaniu Yulbiz było 4-5 osób, na drugim 20, na trzecim - 40. Później przestaliśmy liczyć" - opowiada Leblanc w wywiadzie dla bloga Media Cafe Polska, który ukaże sie jutro.

Yulbiz ma swoją grupę w serwisie społecznościowym Facebook.

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPOTKANIE. Uwaga, na pierwszym spotkaniu wszyscy płacą za konsumpcje, późniejsze spotkania będą sponsorowane.
Może ktoś z Was wybiera się na tę imprezę?

1 Comments:

At 14 lipca, 2007 15:00, Blogger Ramzel said...

Gdybym tylko bliżej mieszkał... :/

 

Prześlij komentarz

<< Home