30.8.06

Demokraci.pl o naszym tekście w Wirtualnej Polsce

"Nie przekazywaliśmy żadnych tekstów zaczerpniętych ze strony Piąta Władza" - poinformował nas dziś przed południem Wiktor Jędrzejewski z Biura Krajowego Partii Demokratycznej - Demokraci.pl. To odpowiedź na nasz wczorajszy list, w którym oburzaliśmy się, że Wirtualna Polska wykorzystała materiał wzięty z naszego bloga bez podania źródła. Za to z zaznaczeniem, że został przesłany przez Sekretariat Demokratów.pl.

Dziś rano odpowiedziała nam Wirtualna Polska. Spełniła naszą prośbę i zaznaczyła , że wykorzystane przez nią, a zebrane przez nas wypowiedzi przedstawicieli dwóch prokuratur o domniemanym udziale Władysława Frasyniuka w aferze korupcyjnej pochodzą z "Piątej Władzy".

Przedstawiciel Wirtualnej Polski dodał, że nieporozumienie powstało z winy Demokratów.pl. Ci twierdzą inaczej... Ale dla nas sprawa jest zamknięta. Ważne, że materiał z "Piątej Władzy" jest właściwie podpisany.

Partii Demokratycznej - Demokratom.pl dziękujemy za szybką odpowiedź.

1 Comments:

At 30 sierpnia, 2006 21:27, Blogger jotesz said...

Ważne, że sprawa jest zamknięta, jakby rzekł Jarosław Premier Kaczyński, poklepując Antoniego Skrótamyślowego Macierwicza...

 

Prześlij komentarz

<< Home