3.9.07

Prezydent Lech Kaczyński w szpitalu!

Podaje Informacyjna Agencja Radiowa: "W związku z pogorszeniem stanu zdrowia prezydent Lech Kaczyński został przewieziony do szpitala. Kancelaria prezydenta informuje, że wiadomości o stanie zdrowia Lecha Kaczyńskiego będą przekazane po zakończeniu badań".

Co się dzieje? Co z tego wyniknie? Zwróćmy uwagę, że prezydent Polski trafiający do szpitala to nie jest sytuacja, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Bo czy były tego typu przypadki za poprzedników Lecha Kaczyńskiego?

15 Comments:

At 03 września, 2007 10:49, Anonymous Anonimowy said...

Łukasz! Przecież piszesz niżej o telefonie Krauzego do prezydenta...czy to nie oczywiste? Przecież Kaczmarek także kłamie, bo kogoś kryje, kogo? Nic dodać nic ująć.A jeszcze lepper który w Teraz My ujawni dziś pamiętniki Macieja Zalewskiego znalezione przez CBŚ i Jarosława Marca. IV RP na chorobowym... Pamiętaj co mówi Lech Wałęsa. IV RP skończy się jak Jarosław aresztuje Lecha! I czy to się nie dzieje właśnie!

 
At 03 września, 2007 10:51, Anonymous Anonimowy said...

GW: 10.50: Piotr Tymochowicz został zatrzymany przez policję!!!
I CO TY NA TO?

 
At 03 września, 2007 11:05, Blogger Łukasz said...

Anonimowy z 10.49,
1. Na razie nie wiemy czy stan zdrowia prezydenta ma jakikolwiek związek z atakami "Gazety Wyborczej" i opozycji.
2. Skąd wiesz, że Lepper ujawni właśnie treść pamiętników Zalewskiego? Nie widziałem takiej infomacji, ale może mi umknęła. Inna rzecz, że byłoby to prawdopodobne.

Anonimowy z 10.51,
Dziennik.pl podaje, że Tymochowicz został zatrzymany za zdjęcia pedofilskie.

 
At 03 września, 2007 11:07, Anonymous Anonimowy said...

HA HA HA! SKOJARZ FAKTY! SKĄD MOŻE MIEĆ NOWE FAKTY? SKĄD RADIO ZET W PIATEK MIAŁO TĘ INFORMACJĘ!

 
At 03 września, 2007 11:16, Blogger Łukasz said...

Anonimowy z 11.07,
Chodzi Ci o tę informację? Znam ją. Ale skąd pewność, że Andrzej Lepper przedstawi właśnie treść dokumentów znalezionych w komputerze Macieja Zalewskiego?

 
At 03 września, 2007 11:35, Blogger pinio said...

o 12.30 konferencja wspólna szefów CBA i ABW. Znowu może być ciekawie. Za to Roman odwołał konferencję wspólną z Kaczmarkiem. Ciekawie, ciekawie... Już rano Lepper mówił, że jak się Kaczmarek nie wytłumaczy to może przestać być kandydatem na premiera...

 
At 03 września, 2007 11:44, Anonymous makowski said...

a Autostrady...
a euro 2012...
a Mieszkania...
a ZUS, a KRUS...
(ech, ja coś nie na temat gadam ;-)

 
At 03 września, 2007 11:46, Anonymous makowski said...

" Liczba zatrzymań na podstawie pomówień wzrosła ostatnio kilkakrotnie, a nastroje w środowisku są fatalne, bo przedsiębiorcy boją się posądzeń o korupcję, malwersacje.
- Wysiłek 17 lat działań Business Centre Club, by zachęcać do prowadzenia legalnego biznesu w Polsce, jest w tym momencie zagrożony. Nie mówiąc o inwestorach zagranicznych ci, widząc, jak na podstawie pomówienia chce się zatrzymać Ryszarda Krauzego, pytają: po co mamy tu przychodzić? - uważa Goliszewski."
http://www.tvn24.pl/0,1520091,wiadomosc.html

 
At 03 września, 2007 11:48, Blogger pinio said...

PAP: Minister w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński powiedział dziennikarzom, że dolegliwości prezydenta Lecha Kaczyńskiego związane są z przewodem pokarmowym.Jak poinformował Kamiński, w nocy Lech Kaczyński miał wysoką gorączkę i bóle. "Wykluczone są jakiekolwiek komplikacje dotyczące kardiologicznych spraw" - dodał, powołując się na informacje od
lekarzy. "Absolutnie możemy być spokojni, że prezydentowi nic nie grozi, natomiast dostał boleści i były różne objawy (...). To była
absolutna rekomendacja kilku lekarzy konsultowanych w tej kwestii, aby pan prezydent jak najszybciej udał się do szpitala" - dodał Kamiński.

 
At 03 września, 2007 11:52, Anonymous Anonimowy said...

Czyli się poprostu....

Łukasz nie mam pewności, ale dziś nic nie dzieje się przypdkiem... . A trop podany przez Radio Zet wydaje się kluczowy, nie podchwycony przez media i przykryty konfą prokuratorów.

 
At 03 września, 2007 11:56, Blogger pinio said...

anonimowy:
ja wiem czy nie podjęty ? Podawały to za Zetką niemal wszystkie media. Zwłaszcza, że konferencja prasowa prokuratury była tego dnia dopiero o 20.30 i np gazety (pewnie poza wydaniami stołecznymi i Faktem) nie załapały się na newsy ...

 
At 03 września, 2007 12:03, Blogger Łukasz said...

Pan prezydent wymiotował całą noc. I jeszcze rano gorączkował. Powód: ostre zapalenie wirusowe. Ot, cała heca.

Oglosił to Wojskowy Szpital Kliniczny w Warszawie, w którym leczą prezydenta.

 
At 03 września, 2007 12:10, Blogger pinio said...

Lukasz:
nie zapominaj, że nie spał całą noc i oddwodnił się ...

 
At 03 września, 2007 15:06, Blogger pinio said...

makowski:
A propo programów wyborczych. Giertych z godzinę temu na konferencji się martwił, że nikt nie dyskutuje o nich ... Może on rozpocznie ? 8-)

 
At 03 września, 2007 18:26, Anonymous Anonimowy said...

Tymochowicz wolny, pedofilskich zdjęć nie było... .

 

Prześlij komentarz

<< Home