1.9.06

Czarnecki: byłem pierwszym blogerem

Wpis na blogu europosła Samoobrony Ryszarda Czarneckiego:
Dostałem e-maila od byłego (albo aktualnego - ja już za tymi zmianami nie nadążam) lidera KPN, eks-posła Adama Słomki. Pisze, że postanowił założyć bloga - i blogować.
Blogować każdy może. Jestem wdzięczny, za tę, jakże cenną informację, ale podkreślam, że to, że byłem pierwszym blogerem III, III i pół a potem IV (lub prawie IV) RP [podkr. 5W] nie oznacza, że wszyscy moi następcy czy naśladowcy mają mi zgłaszać fakt rozpoczęcia blogowania. Tantiem z racji pionierskiej roli też nie będę brał....
Ryszardowi Czarneckiemu chcielibyśmy zasugerować odrobinę - jakże rzadkiej w zawodzie polityka - pokory. Polscy bloggerzy istnieli na długo, zanim Pan zaczął pisać. Przyznajemy jednocześnie, że jest Pan pierwszym znanym politykiem, który się zdecydował na dołączenie do blogosfery.

12 Comments:

At 01 września, 2006 14:02, Anonymous Paweł Tkaczyk said...

Pierwszym polskim znanym politykiem.

 
At 01 września, 2006 14:13, Anonymous makowski said...

dobre!
nie rzucim bloga skąd nasz Ród...

 
At 01 września, 2006 14:52, Anonymous Anonimowy said...

Moze chcial napisac: pierwszym polskim blagierem ;-) Przypomina mi sie pewien wiceprezydent USA twierdzacy, ze wynalazl Internet.

Galaktyczny Edek

 
At 01 września, 2006 15:34, Anonymous kochas said...

Dlaczego dopisujecie "znanym"? Znanym przez kogo? Znanym z czego? Znanym obiektywnie? Znanym z bycia w PiS? Jesli "znanym wszem i wobec", to te wsze i wobecne osoby juz wiedza, ze go znaja. Nie potrzeba swiadomym "znanosci" tego czy innego Czarneckiego imputowac do potegi, ze ow jest "znany". Bo oni go znaja - i juz. Po co ma sie burak czy inny kartofel plawic w tej swojej znanosci...?

 
At 01 września, 2006 15:49, Anonymous Anonimowy said...

Kochasiu, z jakim PiS ty tutaj wyjeżdżasz???

 
At 01 września, 2006 18:46, Anonymous Arkadiusz Stefaniszyn said...

A tak obiektywnie mówiąc jego blog jest najlepszy spośród blogów pisanych przez polityków.

 
At 01 września, 2006 19:17, Anonymous fourmi said...

a to dał radę! może by się podlansował czymś, co tam zdziałał w Brukseli? ale jak to już było na 5wladzy: samoobrona blogiem silna! :-)))))

 
At 01 września, 2006 21:38, Anonymous Rysiek said...

Wszystkie Ryski to fajne chlopy...

 
At 02 września, 2006 11:51, Anonymous trawozerca said...

Moze Czarnecki juz tak kompletnie sie oderwal od rzeczywistosci ze w koncu skonczy te swoje polityczne wybryki i wroci do redakcji katolickiej w Polsacie?

 
At 03 września, 2006 01:44, Anonymous DM said...

Pozwolę sobie zauważyć, że za jakiś czas może się okazać, że znanym politykiem zostanie ktoś, kto prowadził swojego bloga na długo zanim poseł Czarnecki w ogóle o możliwości blogowania się dowiedział.
Swoją drogą - ciekawe kiedy zacznie być głośno o osobach, które dzięki swojej internetowej aktywności na blogach politycznych uchylą sobie drzwi do świata wielkiej polityki.

 
At 03 września, 2006 14:46, Anonymous Anonimowy said...

Widzę tutaj ciekawą tendencję..
Ludzie atakują PiS a hm..nieco się mylą;-) To chyba taka autosugestia :D
" kochas said...

Dlaczego dopisujecie "znanym"? Znanym przez kogo? Znanym z czego? Znanym obiektywnie? Znanym z bycia w PiS? "
:D
"Swoją drogą - ciekawe kiedy zacznie być głośno o osobach, które dzięki swojej internetowej aktywności na blogach politycznych uchylą sobie drzwi do świata wielkiej polityki"
Ciekawe.
Myśle, że nie będzie to nikt z dotychczasowych polityków ;-)

 
At 05 września, 2006 12:16, Anonymous oporowski said...

nie trzeba kochac R.C. by obiektywnie przyznac, ze prowadzi najstarszego, najbardziej profesjonalnego i rzeczywiscie pelnego ciekawych ploteczek (ale i informacji) bloga wsrod politykow...

 

Prześlij komentarz

<< Home