3.9.07

Zatrzymanie Tymochowicza ostrzeżeniem dla Leppera ?

Piotr Tymochowicz zatrzymany pod zarzutem posiadania pedofilskich zdjęć i filmów jest już na wolności. Okazało się, że w jego komputerze nie było zakazanych materiałów.

Oczywiście policjanci tłumaczą się, że biegli będą jeszcze analizowali komputer bo według ich informacji były na niego ściągane pedofilskie materiały. Za kilka - kilkanaście tygodni sprawa się rozmyje, a w pamięci ludzi pozostanie tylko fakt, że Tymochowicza- twórcę wizerunku Andrzeja Leppera w takiej sprawie zatrzymano. Czy zatrzymanie Tymochowiczas było ostrzeżeniem dla lidera Samoobrony, który na dzisiaj zapowiedział ujawnienie jakichś "porażających" materiałów o Porozumieniu Centrum i spółce Telegraf ? A może to tylko przypadek ?

6 Comments:

At 03 września, 2007 20:23, Blogger pretm said...

Autor zapomniał jeszcze dodać, że w tym spisku PiSu wziął udział też niemiecki Interpol, który przekazał informacje o szajce.

"Otrzymaliśmy informację z niemieckiego Interpolu, że z jego komputera ktoś ściągał pliki z pornografią dziecięcą. Jednak badanie biegłych wykazało, że takich plików nie ma w tym komputerze. Nie było więc podstaw do postawienia zarzutów" - tłumaczy dziennikowi.pl Sokołowski."

Szkoda, że to wytłumaczenie nie znalazło się w notce.

 
At 03 września, 2007 21:11, Blogger pinio said...

pretm:
nie uczestniczę w spisku. Zadaję pytania...

 
At 03 września, 2007 22:56, Anonymous Anonimowy said...

Chodziło o jego komputer - nie został mu zwrócony.

 
At 03 września, 2007 23:26, Blogger pinio said...

rozmowa z Lepperem w TVN była żałosna. Desperacka walka człowieka o to by potraktowano go poważnie. Bezskuteczna. I słusznie ...

 
At 04 września, 2007 09:30, Anonymous guci0 said...

Witam serdecznie,

pretm ja zwykle ma rację i zwaraca uwagę na ważny czynnik jakim jest tutaj Interpol...

Co do Tymochowicza,
to zgadzam się z twierdzeniem:

" Za kilka - kilkanaście tygodni sprawa się rozmyje, a w pamięci ludzi pozostanie tylko fakt, że Tymochowicza- twórcę wizerunku Andrzeja Leppera w takiej sprawie zatrzymano"

Jednak czyja to wina? Widza, prokuratury, Interpolu? Chyba nie, media podchwycają takie gorące wątki i o nich bębnią wszędzie.

Sprawałem się zwracać uwagę na informacje dotyczące całego zatrzymania ponad 60 osob, z tego 19 się przyznało - o tym się mało mówi, tylko Lepper vs Prokurator.

Pozdrawiam i myślę, że prokuratura sobie tego nie wymyśliła.

Paweł

 
At 04 września, 2007 09:49, Blogger pinio said...

guci0

moze gdyby policja nie puściła cynku o zatrzymaniu Tymochowicza do czasu sprawdzenia jego kompa byłóby inaczej ... A tak uwalony ...

 

Prześlij komentarz

<< Home