1.10.07

Debata wyborcza rozpoczęta

Debata Aleksander Kwaśniewski - Jarosław Kaczyński rozpoczęta. Już od drugiego pytania były prezydent zaatakował premiera.

Na pytania przygotowane przez dziennikarkę Polsat Biznes liderzy LiD i PiS odpowiadają w pierwszej kolejności. Pierwsze odpowiedzi dotyczące rozwoju drobnej przedsiębiorczości nudne. Ale już w drugiej odpowiedzi dotyczącej sytuacji w służbie zdrowia Aleksander Kwaśniewski zaatakował premiera. Zaraz potem lider PiS oddał cios.

Debatę można oglądać m.in. w TVN24 i słuchać w Polskim Radiu.
Jak sądzicie kto wygra debatę ?

5 Comments:

At 01 października, 2007 21:19, Anonymous artur said...

pinio, a dlaczego nie napisałeś, że debatę można oglądać - co najbardziej oczywiste - również w TVP1?

 
At 01 października, 2007 21:49, Blogger pinio said...

bo oglądałem w TVN24, a to ma jakieś znaczenie ? Jeśli doszukujesz się preferowania mediów komercyjnych to jak widzisz podałem PR a nie np Tok FM Agory. Podałem przykładowe stacje, ale oczywiście mogłem wymienić też Polsat Biznes itd ...

 
At 01 października, 2007 21:53, Anonymous artur said...

Ponieważ Piątą Władzę czytają ludzie mediów, podobno. m.in. Wildstein, to ja mam taką prośbę - zrzućcie się tam na taki porządny, 5-kilowy młotek dla Olejnik i podarujcie jej z prikazem, żeby się nim solidnie p...nęła w łeb.
To ma być dziennikarka? To już nawet sędziowie w "Piłkarskim pokerze" drukowali dyskretniej.

Rozwaliła mnie pytaniami do "obu" polityków:
- czy wolno kpić z byłego więźnia Oświęcimia?
- kto miał najdłuższe przemówienie w Bundestagu?

 
At 01 października, 2007 21:59, Blogger danz said...

To chyba zmierzch dziennikarstwa III RP i "gwiazdy" MOniki Olejnik. Teraz to już będzie z górki dla tej pani. Co się zresztą jej należy.

 
At 02 października, 2007 00:09, Anonymous Piotrek said...

Debata jaka była, każdy widział. Gładkie banały z jednej i znajomy bełkot z drugiej strony. Plus cudowne oświadczenie Jarka, że "ja nawet o panu mogę powiedzieć dobrze ale innym razem". To dopiero retoryczna ciamciaramcia;)
Co do rzekomego "drukowania" Moniki - też chciałbym wiedzieć czy godzi się aby premier okazywał pogardę takim ludziom jak Bartoszewski. Pytanie jak najbardziej na miejscu!
I jeszcze o Skowrońskim: jaki z niego wulkan intelektu wiadomo od zawsze, ale dziś przenikliwością przebił Lichocką. Duży sukces.

 

Prześlij komentarz

<< Home