7.8.08

Human Games - "Olimpiada" przemocy

Olimpiada w Pekinie już na progu, a kontrowersje wokół organizowania Igrzysk w krajach nie przestrzegających Praw Człowieka nie maleją. Human Games - to inicjatywa i happening internetowy, który ma pokazać jak drogi sportu spod znaku MKOL nie idą w parze z humanitarnymi ideami towarzyszącymi organizacji Olimpiad.

Projekt Human Games to pomysł wrocławskiej agencji interaktywnej Media Ambassador mającej na koncie wiele udanych realizacji na rynku e-marketingu.
Strona jest utrzymana w charakterystycznym dla MA design nawiązującym do starych komiksów. Odwiedzający mogą wybrać dyscyplinę sportową (lekkoatletyka, boks itp.) i w ten sposób dowiedzieć się o niechlubnych incydentach związanych z łamaniem Praw Człowieka w konkretnych krajach, które (bez zastrzeżeń MKOL) mogły brać udział w Igrzyskach Olimpijskich.
Serwis Human Games posiada też forum, gdzie można wpisywać swoje uwagi dotyczące postaw MKOL i zasad organizacji Igrzysk.

Wejście na Human Games.

1 Comments:

At 12 sierpnia, 2008 14:24, Anonymous Anonimowy said...

nie żeby co, ale Tybetańczycy jako tacy gdyby wprowadzili "swoje tradycyjne prawa" są na bakier z "prawami czlowieka", a także kobiet ;)

 

Prześlij komentarz

<< Home