10.5.09

Lech Budrewicz: Ziobro - 68 procent krótkich spodenek

Wysoka pozycja Zbigniewa Ziobry w krakowskich przedeurowyborczych sondażach (68 procent poparcia) jak zwykle podniosła adrenalinę byłemu ministrowi, człowiekowi o zmiennych nastrojach (euforia, panika, euforia). Rozumiem, że nie chce on (s)potykać się publicznie z Różą Thun, która ma na razie tylko kilkanaście procent poparcia, ale mówienie w Krakowie, że się nie wie kim jest Róża, jest publicznym twierdzeniem nieprawdy. Sama Róża chce kandydować z listy PO, choć kiedyś nie znosiła "platformersów" za zniszczenie Unii Wolności.
Widać nawet w Krakowie nie ma w polityce jakiegoś "nigdy".

Leszek Budrewicz

Etykiety: , , , , ,

3 Comments:

At 11 maja, 2009 23:09, Anonymous Anonimowy said...

A kim jest ta Róża Thun, z którą jest Pan chyba na ty, skoro tylko po imieniu o niej pisze? A debata jest jej potrzebna tylko po to, aby stać się rozpoznawalną.

 
At 12 maja, 2009 06:56, Anonymous Piotrek said...

Służę informacją. Róża Woźniakowska-Thun - działaczka opozycyjna, szefowa przedstawicielstwa KE w Polsce, prywatnie córka Jacka Woźniakowskiego (to taki profesor z Krakowa). Całkiem sporo w porównaniu z osiągnięciami nadpobudliwego magistra prawa, już wkrótce Zbigniewa Z.:)

 
At 12 maja, 2009 19:00, Anonymous Anonimowy said...

Drogi Piotrku! Dziękuję za informację. Fakt, że p. Thun jest prywatnie córką Jacka Woźniakowskiego przekonuje mnie o jej kwalifikacjach.

 

Prześlij komentarz

<< Home