17.10.09

Nergal u Kwaśniewskiej


O gościnnym występie lidera Behemotha w programie Jolanty Kwaśniewskiej "Lekcja stylu" (stacja TVN Style) napisały chyba już wszystkie plotkarskie serwisy. Nergal - czyli Adam Darski będzie gościem jutrzejszego, premierowego, odcinka programu. Zaprezentuje się między przedstawicielem znanej polskiej firmy galanteryjnej, a blokiem z projektantką mody Gosią Baczyńską.

Już od jakiegoś czasu (dokładnie od pierwszej przyuważonej przez fotoreporterów randki z Dodą czyli Dorotą Rabczewską) Nergal jest ulubionym medialnym cukiereczkiem i co tu dużo mówić stał się prawdziwym celebrytą - na dobre i na złe;-)

O Nergalu, Dodzie czy modzie pisać analitycznie nam się nie chce, ale zważywszy na zdecydowanie satyryczny (wbrew założeniom producentów) charakter i nastrój programu Pani Prezydentowej, zastanawialiśmy się jak będzie wyglądać ta rozmowa? :-)
Teoretycznie, mogłoby to iść tak:

Pytanie: Panie Nergalu, a kiedy tak Pan na kolację je kota... a je Pan koty nieprawdaż? To używa Pan widelca i noża czy dla odmiany preferuje spożywanie kota niczym drobiu palcami?
Odpowiedź: Biorę dziada widłami.

albo:

Pytanie: Panie Nergalu kochany, czy na garden party, a zapewne bywa Pan na imprezach plenerowych, preferuje Pan jakieś szczególnie selektywne marki?
Odpowiedź: Chodzi Pani o wódkę czy o wino?

...i tak mogłoby to iść. Choć oczywiście zastrzegamy, że treść tego wpisu nie ma żadnego realnego odniesienia do właściwego programu ani osób w nim goszczących. Ot gorączka sobotniej nocy:-)

Etykiety: , , ,

5 Comments:

At 18 października, 2009 11:51, Anonymous Unicorn said...

Panie Nergalu czy woli pan krwisty ketchup czy zwykły sikacz z marketu :>
Koledzy metalowcy wstydzą się patrzeć mi w oczy...

 
At 18 października, 2009 16:44, Anonymous Anonimowy said...

Loda, Beza, salonik - prawdziwie niezalezny gosc z tego N!

 
At 18 października, 2009 23:09, Anonymous Anonimowy said...

Panie Nergalu czy zamierzają Państwo rozmnożyć się z Panią Dodą? Och, gosh... to dopiero byłoby mistrzowskie piarowe posunięcie (sic!)

 
At 19 października, 2009 12:23, Anonymous Anonimowy said...

dziwie się że jeszcze nie omawia się prawdziwych przyczyn związanych z tym całym zamieszaniem wokół Nergala... oczywiste jest przecież że Nergal jako suporter kabały (której stał się zwolennikiem od czasu swoich koncertów w Izraelu)jest teraz wpierany przez międzynarodową sektę (ta samą która tak otwarcie wpiera Madonna)

Kwaśniewska także jest sympatyczką kabały i wielokrotnie na ten temat wypowidała się w mediach publicznych

 
At 19 października, 2009 17:51, Anonymous Unicorn said...

Artykuły opiewające wzniosłe ideały rozmaitych sekt pozostają w ścisłym związku z doniesieniami medialnymi o złej rodzinie, księdzu czy nauczycielu...
Ale sza! To przypadek :>

 

Prześlij komentarz

<< Home