3.8.07

Nagi sędzia zatrzymany tuż po meczu

Kolejny sędzia piłkarski zatrzymany pod zarzutem korupcji przez wrocławskich policjantów. Po meczu Śląska Wrocław z Pelikanem Łowicz funkcjonariusze zatrzymali ... nagiego Piotra A. (tytul jak nie przymierzając z Faktu)


Nagiego, bo sędzia akurat wychodził spod prysznica (ciekawe czy Fakt będzie miał zdjęcia). W sobotę Piotr A. usłyszy kilka zarzutów korupcyjnych - powiedział mi prokurator prowadzący śledztwo. Piotr A. był sędzią przez 14 lat. Prowadził ponad tysiąc spotkań. Co ciekawe policjanci już po raz trzeci zdecydowali się na zatrzymanie tuż po meczu. Wcześniej zatrzymywano sędziów i piłkarza (Grzegorz P.) po spotkaniach w Lubinie i Opolu. Dzięki temu wrocławska prokuratura realizuje program "taniego państwa" PiS 8-)

Po ostatnich spotkaniach polskich drużyn w europejskich pucharach nie mam już wątpliwości. Polską piłkę należy wyczyścić do spodu. Nie należy się przejmować groźbami UEFA zawieszenia naszych drużyn w rozgrywkach międzynarodowych. Czego mamy żałować ? Żenujących występów drużyn z Lubina (choć Ci zagrali chyba najlepiej), Bełchatowa czy Grodziska ? A może reprezentacji ? Przepraszam ale od czasu gdy selekcjoner kadry powołał Mariusza Ujka, któremu wrocławska prokuratura postawiła zarzuty korupcji, a on sam do tego się przyznał i ujawnił szczegóły procederu, nie mam żadnych sentymentów...Choć jak mówi znajomy prokurator - to śledztwo tak naprawdę nic nie daje, kupuje i sprzedaje się dalej tylko na mniejszą skalę i za znacznie większe pieniądze ....