14.8.08

Trener Niemczyk żartuje z braci Kaczyńskich w publicznej telewizji

Trener reprezentacji polskich siatkarek ma ciężki dowcip. Wszyscy, którzy znają Andrzeja Niemczyka o tym wiedzą. A jednak żartem o braciach Kaczyńskich szkoleniowiec zaskoczył prowadzącego program olimpijski w TVP 1, Macieja Kurzajewskiego.

Po porażce polskich siatkarek z Japonią, trener zapytał dziennikarza czy wie co bracia Kaczyńscy robią na korcie tenisowym. Maciej Kurzajewski próbował oponować, ale Niemczyk sam sobie odpowiedział: grają w siatkówkę. Przyciężkawy dowcip miał zapewne rozluźnić atmosferę, ale zrobiło się jeszcze mroczniej i duszniej.

Wiele osób zastanawiało się czy dziś jeszcze Niemczyk pojawi się w olimpijskim studiu TVP. Na szczęście, nie nałożono na niego żadnego "szlabanu" i trener komentuje mecz polskich siatkarzy z Serbią. Miejmy nadzieję, mecz wygrany...

Etykiety: , , , , , ,

4 Comments:

At 15 sierpnia, 2008 12:21, Anonymous tolep said...

Żarcik nie jest może najwyższego lotu i zgadzam się, że w studiu olimpijskim był raczej od czapy, ale bez przesady.
W porównaniu z tym, co bliźniaki znosza na codzień, był jak sympatyczne głaskanie.

 
At 15 sierpnia, 2008 12:36, Blogger pinio said...

żart jak żart, marnego lotu, jakoś głupio naśmiewać się z tego, że ktoś jest niski. Ale jakie emocje mediów - TVP zaprosi jeszcze Niemczyka czy nie. Czy kancelaria prezydenta i prezes Urbański wyrzucą "agresora", ech ...

 
At 18 sierpnia, 2008 13:58, Anonymous Anonimowy said...

No i jaki dodatkowy smaczek. Kurzajewski próbował oponować. NO no. Pamiętam jak Małysz wygrywał z Niemcami w Zakopanem, a Kurzajewski mało nie wszedł Kwaśniewskiemu do rozporka. Na wizji!

 
At 19 sierpnia, 2008 22:56, Anonymous Anonimowy said...

pewnie w srodowisku siatkarskim ten swietny dowcip robi furore...

 

Prześlij komentarz

<< Home