8.9.08

Wrocław: PZPN oddajcie pieniądze

Wrocław pierwszy raz od ponad 20. lat miał okazję gościć piłkarską reprezentację Polski. O meczu szkoda pisać, bo chyba wszystko już na ten temat zostało powiedziane.

Ciekawość jednak wzbudził jeden z transparentów. Pod koniec meczu, na odkrytej trybunie można było przeczytać: "PZPN oddajcie pieniądze" (zdjęcie tutaj). Wiara kibiców w zwycięstwo naszej reprezentacji nie była zbyt duża, skoro przygotowali się do takiej manifestacji. Do tego cena za bilety – odwrotnie proporcjonalnie do kondycji naszej reprezentacji – była bardzo wysoka. Transparent w miarę szybko zdjęli ochroniarze, ale kto miał go zobaczyć - zobaczył. Zapewne też notable z PZPN, którzy przyznali Wrocławiowi prawo do organizacji meczu. Ciekawe czy stolica Dolnego Śląska poniesie konsekwencje za ten incydent i trafi na czarną listę szefów polskiego futbolu.


Etykiety: , , ,

1 Comments:

At 08 września, 2008 21:39, Anonymous Anonimowy said...

Rydzyk oddajcie ukradzione pieniadze Stoczni i przestancie dzialac na rzecz Putina dzielac polski narod i polski kosciol przy pomocy rosyjskich stacji przekaznikowych na Uralu

 

Prześlij komentarz

<< Home