6.10.08

Polski rząd ulega szantażowi FIFA i UEFA

Kompromitacja polskiego rządu. Gabinet Donalda Tuska ugiął się pod szantażem FIFA i UEFA, a niektóre media mówią o sukcesie.

Kiedy usłyszałem dzisiaj w TVN 24 komentarz, że sprawy idą w dobrym kierunku, bo FIFA i UEFA wycofały się z gróźb zawieszenia polskiej reprezentacji i klubów w rozgrywkach międzynarodowych to szlag mnie trafił. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że wprowadzenie kuratora do PZPN grozi właśnie takimi sankcjami (a dodatkowo europejska organizacja piłkarska mogła zagrozić nam odebraniem EURO 2012). Kiedy Donald Tusk w piątek zapowiadał walkę do upadłego uwierzyłem mu. To była ostatnia szansa na oczyszczenie tego bagna. Była. Teraz minister sportu udaje, że osiągnął co chciał, a PZPN uznało swoje winy. Ha, ha, ha, ha! Żałosne. Listkiewicz na czas kryzysu wyjechał z kraju i dalej udaje, że nic złego się nie dzieje. Dzisiaj CBA zatrzymało kolejnego działacza Korony Kielce (z sezonu kiedy ten klub walczył o awans z trzeciej do drugiej ligi). Po chwilowym przestoju kolejni podejrzani o korupcję w polskim futbolu znaleźli się na celownikach CBA i wrocławskiej policji. Osób z zarzutami jest już ponad 120. Szykuje się gorąca jesień. A Listkiewicz i jego kompani będą mogli powiedzieć: „psy szczekają, a karawana jedzie dalej”. Po Dębskim, Lipcu, teraz Drzewiecki ugiął się przed szantażem... Nie ma nadziei na oczyszczenie tej Stajni Augiasza.

Etykiety: , , , , , , , , , , ,

1 Comments:

At 06 października, 2008 22:41, Anonymous tolep said...

Jeden obrazek - http://img139.imageshack.us/img139/3536/92304837zp2.jpg - i śmiech na pół internetu. Jak nie lubię Gazety Wyborczej, tak musze przyznac, że ich dział sportowy ocenił całe wydarzenie w miarę obiektywnie.

 

Prześlij komentarz

<< Home