18.8.06

Dominika Wielowieyska też ma bloga

Tym razem w blogosferze witamy Dominikę Wielowieyską, znaną dziennikarkę "Gazety Wyborczej". Jej blog ma optymistyczną nazwę "Polska to fantastyczny kraj".
Na razie są w nim dwa wpisy. Jeden o braciach Kaczyńskich i Okrągłym Stole, drugi o Zbigniewie Herbercie i lustracji.
Pierwszy z wpisów Wielowieyska zamieściła w czwartek, 17 sierpnia. Oba prezentują hard core'ową linię "Gazety Wyborczej" - za III RP, za Okrągłym Stołem, przeciw lustracji.

Dominika Wielowieyska powiększa ciągle rosnące grono dziennikarzy "Wyborczej", którzy prowadzą własne blogi. Przypomnijmy, że robią to już Ewa Milewicz, Wojciech Orliński, Jan Turnau i Bartosz Węglarczyk.

Kto będzie następny?

4 Comments:

At 18 sierpnia, 2006 12:28, Anonymous az said...

Następny będzie red-nacz Mmmmmmmmyślnik, jak już mu się skończą jego wierni hunwejbini.

Zastanwia mnie, czy oni piszą to, bo tak myślą. Czy piszą tak, bo ich wytresowano? Czy bo im tak nakazano, bo są tanimi dziennikarskimi dziwkami do wynajęcia[1]?

A propos:
inteligencja
internacjonalistyczna pomoc

Swoją drogą - sami mówicie, że te blogi są przewidywalne - raz, że wiadomo, o czym będą pisać, dwa, wiadomo w którą stronę optować. Więc mamy kilka lustrzanie podobnych blogów. Hurra.


pzdr.

[1] Oczywiście prosiłbym redakcję 5W za nie obrażanie się, o to zdanie o dziennikarzach.

 
At 18 sierpnia, 2006 19:19, Anonymous moth said...

Następny będzie ten, kto odkryje że to jest doskonały sposób na promowanie swojego nazwiska poza prasą. Tylko trzeba robić to z głową, bo można się nieźle podłożyć - tak jak dziś Wielowieyska z Maleszką

 
At 18 sierpnia, 2006 19:58, Blogger Artur said...

@moth

Dzięki, odnotowaliśmy.

 
At 10 kwietnia, 2008 14:40, Blogger marta said...

Dominiko, bardzo dobry dziś twój tekst w wyborczej~!"Lekceważyłam nasz antysemityzm" integruje sie z twoja myślą. zastanawiam sie nad aktem apostazji...:)
pozdrawiam
marta deskur

 

Prześlij komentarz

<< Home