24.10.08

Konkurs: firmowy blog roku 2008

Już pod koniec października okaże się, który z firmowych blogów zasługuje na uwagę. Konkurs dotyczy sfery WEB 2.0 i jej wykorzystania zarówno przez korporacje jak i mniejsze inicjatywy rynkowe:-).

Listę laureatów znajdziecie tu, w sumie do finału zakwalifikowały się 43 blogi z najróżniejszych branż: od bankowości, przez reklamę aż do promocji edukacji i sklepów.
Organizatorem konkursu jest blog "o prowadzeniu blogów firmowych" czyli inicjatywa zakotwiczona na WordPress.
Jak na razie blogosfera w strefie komunikacji korporacyjnej w Polsce nie należy jakoś do szczególnie kreatywnych dziedzin, ale w sumie warto docenić starania tych firm, które stawiają na Web 2.0 i wymianę komunikacji wraz z budowaniem nowych jakości w sferze projektowania rozwoju swoich produktów:-). Inna rzecz - do idei Firmy Web 2.0 jeszcze daleko.

Wracając do konkursu na blog firmowy roku, z przyjemnością możemy poinformować, że w gronie finalistów znalazł się także blog, który realizujemy jako agencja Apple Tree: Dla mamy i taty, pod auspicjami sieci szkół językowych dla dzieci Helen Doron.
To kolejny po Avaya Blog Center skromny wkład w blogosferę firmową.

2 Comments:

At 24 października, 2008 23:25, Anonymous Anonimowy said...

W kwestii formalnej: ta inicjatywa w żaden sposób nie jest związana z Wordpress.
No może w taki sam sposób, w jaki jest związana moja inicjatywa ;-)

 
At 25 października, 2008 20:15, Blogger Patrycja said...

Hola! dzięki za info - ha ha, bo my tu nie mogłyśmy dojść do sedna sprawy jak to w końcu jest z WordPress, a blogiem o blogach firmowych.

 

Prześlij komentarz

<< Home