30.1.09

Madonna w Polsce na koncercie. Po ponad 25 latach kariery:-)


Madonna, zwana królową popu (osobiście wolę ciepłe określenie jędza:-), po ponad 25 latach kariery w końcu odwiedzi Polskę. Swój jedyny w naszym kraju koncert zagra w Warszawie - 15 sierpnia 2009 roku.

Nie ma szans aby jakikolwiek inny wypasiony komercyjnie koncert przebił w tym roku show Madonny. Jak wiadomo trasy piosenkarki są precyzyjnie zaplanowanym spektaklem łączącym pokazy multimedialne z tanecznymi wygibasami oraz prawdziwym "wybiegiem mody" - bo Madonna przebiera się na swoich koncertach przynajmniej kilka razy i nie tylko z tego powodu, że się zgrzała na scenie:-).

Biorąc pod uwagę cały ten zgiełk wokół Madonny nie spodziewajmy się zatem, że ktoś będzie zastanawiał się nad walorami wyszukanego artyzmu gwiazdy czy też jej wokalnymi popisami. O tym pisano już tak wiele, że szkoda gadać, a jak widać braki geniuszu w kwestii głosu nie zaszkodziły Madonnie w zrobieniu kariery.
Skandaliczność Amerykanki z włoskim rodowodem to już można by rzec klasyka i w tym wypadku także nie spodziewajmy się sensacji. Choć zastanawiamy się czy wybranie daty na koncert w Polsce - 15 sierpnia (największe święto Maryjne w naszym kraju) - nie było działaniem z premedytacją:-). Ale chyba szok z tego żaden - nieprawdaż? No, jakby w Częstochowie zagrała sztukę to pewnie skandal byłby, ale umówmy się prawa marketingowe są ważniejsze, a i zdaje się pod Jasną Górą nie ma gdzie takiego koncertu zrobić.

Większą sensacją oraz pikantnym piklem w pop sałatce, będzie komentowanie wieku madonny, jej kondycji i "stanu twarzy". Po ostatnich plotkarskich huraganach, o których donosił m.in. "psiaczek" okazuje się, że najwięcej emocji budzi starzenie się gwiazdy. Na marginesie - by the way wycieku zdjęć przed obróbką w PhotoShopie - czy ktoś normalny i zdrowy na umyśle oczekiwał po 50. letniej Madonnie wyglądu dwudziestolatki? I czy w ogóle po "rewolucji" CS3 można być jeszcze naiwnym? Hm, chyba, że ciągle jest się like a virgin w kwestiach nowoczesnej manipulacji obrazem:-)

ps. my dajemy fotkę Pani Madonny z lepszych czasów:-)

ps. korekta: dopisuję jeszcze na prośbę redaktor Sylwii Jurgiel z Radia Wrocław, że ona jest z powodu koncertu Madonny w Polsce "wstrząśnięta, niezmieszana" i wybiera się do Warszawy na pewno:-)

2 Comments:

At 30 stycznia, 2009 14:29, Anonymous tolep said...

Photoshop CS3 to jedno, a telewizja HD to drugie - trudno (jeszcze) wygładzać zmarszczki na żywo

Chociaż, z drugiej strony, mozna i zupełnie na bezczela - vide http://notatki.tolep.info/?p=132 - twarz warszawskiej Syrenki

 
At 31 stycznia, 2009 03:02, Blogger Wojtek said...

bedzie teczowo...

 

Prześlij komentarz

<< Home