6.8.09

Banany na meczu żużlowców Atlasu Wrocław!

Kolejna kompromitacja na stadionie żużlowców Sparty Wrocław. W czerwcu pisałem o świni, którą kibole przynieśli na stadion (czytaj tutaj), teraz okazuje się, że na ostatnim meczu jacyś idioci rzucali bananami w zawodników.

Oficjalnie nikt tym się nie zajmuje. Jednak informacje na ten temat można znaleźć na dwóch portalach:
"Spotkanie rozpoczęło się od niemiłego akcentu, albowiem w trakcie trwania prezentacji w garstka pseudokibiców rzuciła w stronę zawodników banany" - pisze Łukasz Piekaj z portalu ścigacz.pl.
"Trudno również nie wspomnieć, że nieznani sprawcy w trakcie prezentacji celowali do czarnoskórego zawodnika bananami" - pisze z kolei inny wrocławski portal, któremu reklamy nie zamierzam robić.

To już kolejny rasistowski incydent na stadionie żużlowców Sparty Wrocław. Kilka lat temu jacyś idioci wywiesili transparent "White Power".
Może i dobrze, że ta drużyna kończy sezon na ostatnim miejscu. Może po barażach spadnie ligę niżej. Skoro władze klubu nie potrafią sobie poradzić z kretynami to czas pakować manatki. Kiedyś na żużel we Wrocławiu chodziło kilkanaście tysięcy ludzi, teraz garstka. Ten sport umiera w stolicy Dolnego Śląska przez nieudolne władze klubu i trenera oraz kilku kiboli - idiotów.

Etykiety: , , , , ,

2 Comments:

At 08 sierpnia, 2009 16:43, Anonymous Anonimowy said...

skąd taka zależność: piłka nożna wraca na salony, żużel (i na dodatek teraz kosz) upada...

 
At 10 sierpnia, 2009 17:57, Anonymous Anonimowy said...

a żużel to przecież sport wrocławski od lat. zresztą kibice żużlowi nie robią rasistowskich akcji. pewnie ktoś ze śląska przyszedł podymić ot co

 

Prześlij komentarz

<< Home