23.9.09

Weronika Marczuk-Pazura i CBA. Kolejna upadła gwiazda TV?


Wydawało się, że Weronika Marczuk-Pazura ma posągowy wizerunek, na który składały się tak istotne wydarzenia jak:
- sympatia "opinii medialnej" po odejściu męża czyli Cezarego Pazury (obecnie związanego z Edytą Zając - dopiero raczkującą jeśli chodzi lans przyszłą gwiazdą programów TV)
- sympatia widowni TVN Style, gdzie Weronika wydawała się szalenie subtelna przy dominującej program Paulinie Młynarskiej (jak donosiły serwisy plotkarskie, Weronika odeszła z programu "Miasto kobiet" przez charakter Pauliny:-)
- sympatia widowni i "opinii medialnej" za udział w składzie jury zdaje się popularnego show "You Can Dance" (emisja w TVN)
- sympatia "redaktorów magazynów kolorowych" za stonowane eleganckie sesje zdjęciowe, zawsze dobrze dobrane kiecki oraz niechęć do niesmacznego szokowania.

Jednym słowem wszystko super.

Tyle, że w tym tygodniu wydarzył się incydent, który jednak wpłynie w sposób zasadniczy na wizerunek Weroniki.
Dziś funkcjonariusze CBA zatrzymali prezenterkę na gorącym uczynku: miała przyjmować łapówkę za pomoc w wpłynięciu na proces zakupu Wydawnictw Naukowo Technicznych, które ma objąć prywatyzacja. Skąd w tym wszystkim Weronika? Jeszcze nie wiadomo poza tym, że nie przyznaje się podobno do wizy. Ale przy okazji okazało się, że jurorka YCD rozpoczęła niedawno działalność biznesową i została prezesem WSEInfoEngine SA (spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych).

Innym (niemiłym) wydarzeniem w życiu Weroniki jest zapewne okładka aktualnie reklamowanego Wprost Light - gdzie kobietę pokazano na tle byłego męża i jego nowej żony z sugestią wzajemnej nienawiści.
Jak widać, łaska medialna na pstrym koniu jeździ, a wizerunek jednak zając: uciec może. Inna sprawa: po aferze towarzysko-biznesowej w której brał udział Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda, to szykuje się "nam" kolejna upadła gwiazda.

3 Comments:

At 24 września, 2009 09:22, Anonymous Anonimowy said...

Ciekawe jakim to sposobem celebrytka znana z tego, że znana zabrała się za "działalność biznesową i została prezesem WSEInfoEngine SA (spółki zależnej warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych". Kto ją wrobił?

 
At 24 września, 2009 09:53, Blogger Szyba said...

Może dlatego, że jak podaje Wikipedia "Ukończyła prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację radcowską. Prowadzi kancelarię radców prawnych ANVERO specjalizującą się w prawie autorskim i prasowym."

 
At 24 września, 2009 10:02, Anonymous Anonimowy said...

Ukończyła prawo? no to przynajmniej jedno się wyjaśnia...

 

Prześlij komentarz

<< Home