20.9.06

Janina Paradowska też ma bloga

Do blogosfery dołączyła dziś Janina Paradowska, publicystka "Polityki". Jej blog to "Skrót myślowy - sformułowanie popularne ostatnio dzięki ministrowi Antoniemu Macierewiczowi.
W inauguracyjnym wpisie zamiast autorki wypowiada się Jerzy Baczyński, naczelny "Polityki". Pisze o Paradowskiej m.in. tak:
Jej analizy i komentarze, pisane w “Polityce” i wygłaszane w radio i telewizji, drażniły, a często doprowadzały do wściekłości wszystkie kolejne rządzące ekipy.[...]Paradowska jest dla ludzi władzy i opozycji uciążliwa, często nieprzyjemna, wymagająca, ale przynajmniej wiadomo czego “się czepia”.
Raczej trafna analiza, choć nie przypominamy sobie, by Janina Paradowska była wyjątkowo uciążliwa i nieprzyjemna na przykład dla Leszka Millera i jego kolegów z SLD. W każdym razie - chętnie będziemy zaglądać do "Skrótu myślowego". Do czego również Was zachęcamy.

17 Comments:

At 20 września, 2006 17:22, Anonymous Lukasz said...

Mało pan pamięta... jeśli nie zna pan tekstów uciążlwych dla SLD. Trzeba sledzić WSZYSTKIE teksty, a nie wybiórczo ;)

 
At 20 września, 2006 17:27, Blogger Artur said...

Cytuję: "dla Leszka Millera i jego kolegów z SLD". Nie chcę nawet przypominać słynnego wywiadu red. Paradowskiej z Leszkiem Millerem...

Pozdrawiam!

 
At 20 września, 2006 17:45, Blogger dudzon said...

ja z innej beczki, jak w blogspocie wyłączyć skróty klawiszowe, tak aby alt+s nie powodował publikacji posta, tylko napisanie swojsko wyglądającej słowiańskiej liery "ś" ?

Ciekawe czy Paradowska też będzie miała takie problemy? :)

 
At 20 września, 2006 17:57, Blogger Artur said...

Dudzon, nie tylko Ty masz ten problem. Co gorsza - tak się zdarza _raz_na_jakiś_czas, niezależnie od platformy (Mac czy PC) i przeglądarki (Safari, Opera, FireFox).

Wyjście jest jedno - pisać w jakimś prościutkim edytorze tekstowym (PC - Wordpad, Mac - TextEdit), wszystkie tagi HTMLa wpisywać z palca, a potem to przeklejać do Bloggera.

 
At 20 września, 2006 19:22, Anonymous mir said...

"Trzeba sledzić WSZYSTKIE teksty, a nie wybiórczo"

To ja proponowałbym przypomnieć sobie te wspaniałe piski Janiny P. (w odróżnieniu od standardowego skrzypienia) na cześć Marka Belki.
Przy każdej okazji pieje z zachwytu nad dokonaniami jej ulubionego rządu.

No chyba, że Belka nie zalicza się od SLD. Taki pewnie bezpartyjny fachowiec.

 
At 20 września, 2006 20:18, Anonymous Olgierd said...

Dobrze, że się zdecydowała na bloga, może będzie miała mniej czasu na TokFM gdzie prawdę mówiąc ciężko jej słuchać. Kompletnie nieradiowy głos, intonacja etc.

 
At 20 września, 2006 20:50, Anonymous synoptyk said...

Na Onecie jest też nowy blog innego dziennikarza, Jacka Pałasińskiego z TVN24
http://palasinski.blog.onet.pl/

 
At 20 września, 2006 21:35, Anonymous Anonimowy said...

Paradowska - postać nr 2 pro-SLDowskiego dziennikarstwa, zaraz po Robercie Kwiatkowskim. Najbardziej tendencyjna publicystka "Polityki", jednoznacznie wspierająca układ Kwaśniewski-Miller-Belka etc.

 
At 21 września, 2006 06:56, Anonymous Anonimowy said...

Ja nie czytam Paradowskiej od czasu jej zaangażowania w promowanie Kwaśniewskiej kako kandydatki na prezydenta. Akcja "Matka Boska Kwaśniewska" była dla mnie tak obrzydliwa, że od tego czasu pomijam teksty wszystkich, którzy się w tę akcję zaangażowali.

 
At 21 września, 2006 18:41, Anonymous galopujący major said...

no to po wpisach widac ze Baczynski mial tracje

 
At 22 września, 2006 08:21, Blogger jotesz said...

Mam więcej szczęścia od Szanownych Przedpiśców (nie ma to żadnych konotacji z Szanownym PiS), gdyż trawię głos Pani Janiny, koncentrując się raczej na treści jej komentarzy, które cenię za wnikliwość i jasność. Podobnie u Jacka Żakowskiego nie przeszkadza mi "ciamkatość" komentatora, gdyż ważne są wnioski wysnuwane z rzeczywistości. Niekiedy rzeczywiście kontrowersyjne...

A w blogu Pani Janiny nie słychać jej głosu tylko widać jej inteligencję.

Pozdrowienia i powodzenia

 
At 26 września, 2006 21:18, Anonymous Grzech said...

Blog tej komunistki winien się nazywać "skrót WSI-owy".

 
At 26 września, 2006 22:21, Anonymous Anonimowy said...

jotesz,
zastanawiam się, jak można sobie wyhodować taki głupi mózg, jak twój, jesteś jakimś pokomunistycznym pokurczem, piszę to w jednym celu, żebys sobie nie myślał, że twoja szajbowata wizja rzeczywistości ma z nią cokolwiek wspólnego, wasza licencja na nieomylność, już się skończyła, hehe

 
At 10 sierpnia, 2007 01:55, Anonymous Paweł Tomczak said...

Sympatyczny blog.

W rewanżu zapraszam Cię na www.ddd.xt.pl, gdzie w downloadzie rozdziałek EUROPA, o tym jak Marek Belka i Olek Kwaśniewskie wysyłali kolesia na dziewczynki do Francji...

Skandal wielki, ale zabawa przednia...

 
At 27 listopada, 2008 21:01, Anonymous Anonimowy said...

sucha mumia-sarkofag

 
At 17 lutego, 2009 21:34, Anonymous Anonimowy said...

Czego sie spodziewac po bylej PZPRowce? nic ,co sie wie.

 
At 16 marca, 2009 07:30, Anonymous Anonimowy said...

Co za jezyk tej pani jak slucham jej z jaka zajadloscia mowi o prezydencie RP. Pieniactwo co to za slowo tylko prawie swoich zaprasza do radia.

 

Prześlij komentarz

<< Home