11.7.08

Bilety na Manu Chao wyprzedane ?

Już tylko dni odliczają fani Manu Chao do wtorkowego koncertu we Wrocławiu. Niestety rozczarować się mogą ci, którzy mają nadzieję, że kupią bilety tuż przed koncertem.

Jak informują organizatorzy - biletów w sprzedaży bezpośredniej we Wrocławiu już nie ma. Można je kupić jeszcze na portalu eventim.pl ale są do odbioru jedynie osobistego we Wrocławiu. Podobno sprzedało się do tej pory 7,5 tysiąca wejściówek i organizatorzy obawiają się, że na Wyspie Piaskowej zabraknie miejsca. To już drugi taki przypadek, że bilety kończą się przed czasem. Ostatnio tak było na koncercie Gogol Bordello (pisałem o nim tutaj). Czy naprawdę nie można było zrobić tego koncertu na Polach Marsowych, gdzie zmieści się nawet i kilkanaście tysięcy ludzi ? Cóż po ubiegłorocznych przygodach z Iggy Popem (czytaj tutaj) widocznie organizatorzy dmuchali na zimne . I wydmuchali ...

A Manu Chao cieszy się niesamowitą popularnością w naszym kraju. Zagra u nas po raz trzeci (wcześniej Warszawa i Open'er). Zaczynał w Mano Negrze w latach 80., niesamowitym zespole. Później wybrał karierę solową, ale co ja tu będę pisał o Mano, przecież wszyscy wszystko wiedzą 8-) Ci , którzy niewiedzą , mogą poczytać więcej tutaj.

4 Comments:

At 14 lipca, 2008 14:44, Blogger Patrycja said...

a jednak naszej wesołej "załodze" udało się Panku (dzięki Twojej czujności) zakupić owe bileciki :)

 
At 14 lipca, 2008 14:59, Blogger pinio said...

Noo, sukces jest, ale jednak porażka, że wcześniej ich nie kupilismy. Mogło się skończyć na słuchaniu z Ostrowa Tunskiego 8-)

 
At 14 lipca, 2008 17:49, Anonymous Anonimowy said...

Cześć wam wszystkim, czy macie może jeszcze możliwość pomóc w załatwieniu biletów dla 3 osób (zresztą przynajmniej 1- zawsze coś). Głupio byłoby tłuc się z Gdańska do Wrocławia i nie załapać na koncert ;p. Jakby co to proszę o kontakt (606725807), z góry dziękuję.

 
At 14 lipca, 2008 17:57, Blogger pinio said...

bilety (100-150) mają być jeszcze jutro ok. 15.00 w informacji turystycznej w rynku. pozdrawiam

 

Prześlij komentarz

<< Home