21.12.08

Stefan Niesiołowski chce wyrzucać redaktorów-lizusów?

Zaskakująca wypowiedź jednego z liderów Platformy Obywatelskiej. Poseł Stefan Niesiołowski powiedział dzisiaj w programie "Kawa na ławę" Bogdana Rymanowskiego, że z publicznej telewizji trzeba zwolnić też kilku dziennikarzy. Dopytywany przez prezydenckiego ministra Michała Kamińskiego stwierdził, że chodzi mu o "lizusów". Wypowiedź padła w kontekście ostatniego "puczu" w TVP. Stefan Niesiołowski zdecydowanie opowiedział się za wprowadzeniem rządowego komisarza. Ciekawe jakich dziennikarzy chce wymienić wicemarszałek Sejmu i kto zajmie miejsce tych zwolnionych? A swoją drogą przyjęcie nowej ustawy medialnej wydaje się być przesądzone, zresztą Stefan Niesiołowski powiedział dzisiaj, że ma nadzieję (po tym jak SLD wsparło PO ws. ustawy pomostowej), iż zostanie ona szybko przyjęta.

Etykiety: , , , , , , ,

5 Comments:

At 21 grudnia, 2008 13:29, Anonymous Anonimowy said...

Jeśli dobrze rozumiem wpisy na 5W to faszysta robi pucz, lewica się cieszy, a Niesiołowski przyklaskuje, tak? to może ten faszysta nie taki zły?

 
At 21 grudnia, 2008 16:14, Blogger boguslaw said...

Nie ma sensu wyrzucanie lizusów. Po zmianie "pana" zaczną szczekać jak on każe, ba, nawet zaczną w lot odgadywać myśli "pana".

 
At 21 grudnia, 2008 22:51, Blogger heimdall.laik said...

tak po prawdzie, jak juz ma byc z przeproszeniem gowniano dalej, to jednak bardziej mi odpowiada gowienko w misjonarsko-pseudopublicznej TVP w wykonaiu pana Kwiatkowskiego i jego ekipy. To co sie dzieje etraz i dzialo za Wildsteina, i do niedawna Urbanksiego jest spektaklem tak zenujacym jak cala polska prawica i niestety obecnie takze lewica rzeczypospolitej...po monty python sie klania...co do faszysty i tego z enie jest taki zly?...jednak przemilcze

 
At 22 grudnia, 2008 00:00, Anonymous Grzyb said...

Przypomnę też, że tego faszystę ktoś jednak do telewizji wsadził, nieprawdaż? I że do niedawna tenże faszysta był cacy i w ogóle nie był faszystą. Faszystą został dopiero wtedy, gdy zaczął "brykać".

 
At 22 grudnia, 2008 00:08, Blogger heimdall.laik said...

Tak to juz jest z PiSowskim postrzeganiem rzeczywostości i nic na to nie poradzi nikt. Ci którzy go uspraiwedliwiali, wybielali, teraz obrzucają błotem...nie ważne czy słusznie czy nie, ale ważne jak działa ten niby etyczny, morlany, oparty na WC schemacik mysleniowy liderow narodowo-socjalistycznej polskiej prawicy. Taka "dwujaźń"!

 

Prześlij komentarz

<< Home