19.12.08

Szok: Samoobrona i LPR przejmują władzę w TVP!

Zaskakujący rozwój sytuacji w zarządzie TVP. Władzę przejmują dawne "przystawki" PiS.

TVN24 podało, że po tym jak zawieszono zarząd z prezesem Andrzejem Urbańskim, pełniącym jego stanowisko został Piotr Farfała z LPR!! Do zarządu wszedł także Tomasz Rudomino z Samoobrony. Takiego rozwoju sytuacji nie spodziewał się chyba nikt.
P.o. szefa TVP Piotr Farfał - jak pisała dwa lata temu Gazeta Wyborcza - był w młodości wydawcą "Frontu" - rasistowskiego, pełnego skrajnie antysemickich tekstów i rysunków pisemka. Gazeta opublikowała fragmenty wywiadów Farfała z lat 1996 i 1998 dla dwóch skinowskich pisemek. Przedstawia się jako skinhead i działacz Stronnictwa Narodowego "Szczerbiec", z dumą opowiada o swej pracy przy "Froncie": że go wydaje, kolportuje, przygotowuje kolejny numer - więcej na ten temat tutaj. Farfał przegrał proces z Gazetą, która nazwała go "byłym neonazistą".

Etykiety: , , , , , , , , , ,

2 Comments:

At 19 grudnia, 2008 20:42, Anonymous Anonimowy said...

troche nie na temat: a wy ciagle uwazacie, ze byly komunista to cos lepszego niz glupi gowniarz?

 
At 19 grudnia, 2008 21:56, Anonymous Piotrek said...

Nie wiem co uważa 5W, ale ja uważam że tylko dyletant lub człowiek złej woli może stawiać znak równości pomiędzy członkiem PZPR i kontynuatorem tradycji nazistowskich.

I nie pisać mi tutaj bzdur typu "głupi gówniarz dał nazwisko żeby zaimponować innym głupim gówniarzom". W III Rzeszy też wielu takich jak Farfał "dawało nazwisko".

 

Prześlij komentarz

<< Home