5.8.06

Ryszard Czarnecki ogłasza się w blogu kandydatem na prezesa PZPN

W najnowszym wpisie z 4 sierpnia Ryszard Czarnecki z Samoobrony sugeruje w swoim blogu, że może zostać prezesem PZPN...:
"Szef Sejmowej Komisji Sportu Janusz Wójcik wymienił - wg depeszy PAP z godzin południowych, którą pokazał mi Przemek - trzech kandydatów na prezesa PZPN: Jana Krzysztofa Bieleckiego, Andrzeja Rusko (szefa Ekstraklasy SA) i ...Ryszarda Czarneckiego. I co ja na to? No comments".
Cóż... Czekamy na nominację :)

Nawiasem mówiąc, ta informacja ma swoje ciekawe konteksty:
1. Ewentualna nominacja Czarneckiego oznaczałaby upolitycznienie PZPN. On sam jest przecież prominentnym działaczem Samoobrony. Wymieniający go jako kandydata Janusz Wójcik - ekstrener piłkarskiej reprezentacji Polski - to poseł Samoobrony. Zresztą inny z kandydatów, były premier Jan Krzysztof Bielecki, dziś prezes Pekao SA - to ważna figura w PO.
2. Trzeci z wymienionych kandydatów Andrzej Rusko jest działaczem sportowym z Wrocławia. Świetnie zna się z Czarneckim z czasów, gdy obaj szefowali żużlowemu Atlasowi Wrocław.

Ryszard Czarnecki regularnie pisze w swoim blogu o polskiej piłce nożnej. Zwłaszcza o sytuacji w PZPN i w kadrze. Nieraz zapowiadał różne środowiskowe ruchy personalne, puszczał przecieki, powtarzał plotki.
Pisaliśmy o tym na początku lipca.

A jak Wam się podoba Ryszard Czarnecki jako prezes PZPN?

5 Comments:

At 05 sierpnia, 2006 13:59, Anonymous Anonimowy said...

Boże broń!
http://zpierwszejpilki.blox.pl/2006/08/Czarnecki-wara-od-PZPN.html

 
At 05 sierpnia, 2006 15:38, Anonymous Olgierd said...

Ryś się oczywiście rozmija z prawdą. Stanowisko prezesa PZPN zaproponowano mnie, ale jako, że nie jestem powiązany z Samoobroną w żaden sposób, trzeba za wszelką cenę puścić plotkę, że jest inaczej ;-)

 
At 05 sierpnia, 2006 20:01, Blogger jotesz said...

Już raz napisałem o ryszczarze, że to GENERATOR SAMOWZBUDNY. Wypada teraz powtórzyć - będę to robił permanentnie. Na przemian z AUTOKREATOR...

 
At 05 sierpnia, 2006 21:23, Blogger jotesz said...

"Układy regulacji wykorzystują ujemne sprzężenie zwrotne. W praktyce pozostaje ono ujemnym tak długo, dopóki faza sygnału zwrotnego z obiektu regulacji nie osiągnie -180 stopni. Wówczas ujemny znak sprzężenia zwrotnego spowoduje, że układ pracuje tak, jakby sprzężenie było dodatnie bez jakiegokolwiek opóźnienia. Taki układ zachowywać się będzie jak GENERATOR SAMOWZBUDNY i oczywiście utraci stabilność!
Stabilność zamkniętego układu regulacji można ocenić przy pomocy rozkładu pierwistków równania charakterystycznego a także przy pomocy charakterystyk częstotliwościowych układu otwartego, do czego służy badanie kryterium Hurwitza"

Ten przydługi cytat zamieściłem, by potwierdzić istnienie zjawiska GENERATOR SAMOWZBUDNY. Nic oczywiście nie rozumiałem przepisując Laboratorium Podstaw Fizyki http://www.am.gdynia.pl/~kskula/Stabilnosc.pdf ale jakoś ogólnie wydawało mi się, że do ryszczara ta charakterystyka idealnie pasuje. Najbardziej życzę mu, by utracił stabilność. No i kryterium stosowane powinno się nazywać Kryterium Kurwica...

 
At 07 sierpnia, 2006 00:12, Blogger Artur said...

Jotesz, zostań poetą nowoczesnym. Naprawdę! Ślicznie Ci to wyszło :-)

 

Prześlij komentarz

<< Home